Spletna stran se prodaja! Spletni portal e-zaposlitev.com z vso programsko kodo in domeno je na prodaj. Za več informacij nas kontaktirajte.
Ta oglas za prosto delovno mesto je starejši od 40 dni, zato morda ni več aktualen...
108

prijav

redno AREA SALES MANAGER / PODROČNI MANAGER (m/ž)

v podjetju PM regija Osrednja Slovenija

Zaradi povečanja aktivnosti na področju Slovenije, iščemo sodelavca kot:

AREA SALES MANAGER / PODROČNI MANAGER (m/ž)

Opis Delovnega Mesta

Na delovnem mestu boste skupaj s podporo matičnega podjetja odgovorni za vodenje in uresničitev strateških ciljev v Ljubljani in okolici.

Zraven odgovornosti za organizacijo dela boste zadolženi za vodenje prodajnih aktivnosti na slovenskem trgu.

K vašim nalogam spada še:
• skrb za stranke, poslovne partnerje
• vodenje in podpora lokalnega prodajnega tima

Pričakujemo

• strateška usmeritev in podjetniška miselnost
• odlične komunikacijske sposobnosti
• fleksibilnost in odlična organizacija
• pripravljenost na službena potovanja in večje obremenitve
• lojalnost in pripadnost podjetju
Vas zanima vodilna pozicija z možnostjo samostojnega odločanja?
Potem se veselimo vaših prijav.

« nazaj na naslovnico
Menite, da ta oglas za delo ni resničen? Prosimo, prijavite zlorabo!
Priporoči to delovno mesto prijatelju
Oglas objavljen dne 11-09-2009
Število ogledov oglasa: 8648 x